Küçükkuyu’da Ne Yenir ?

Küçükkuyu deniz ürünleri açısından ziyaretçilerine bir çok alternatif sunmaktadır. Doğası gereği deniz ürünleri boldur ve misafirlerini mutlu eder.

Küçükkuyu deniz ürünleri açısından ziyaretçilerine bir çok alternatif sunmaktadır. Doğası gereği deniz ürünleri boldur ve misafirlerini mutlu eder.

Küçükkuyu aynı zamanda kasaba ve köy yaşantısının da bir harmanı niteliğindedir. Bu bakımdan köy kahvaltısı ve gözleme bolca bulunur.

Küçükkuyu’da birçok alternatif yemek seçenekleri mevcuttur. Balık restaurantlarından et restaurantlarına, kahvaltı yerlerinden barlara kadar farklı alternatifler bulunmaktadır. Küçükkuyu’daki restaurantlar zengin menüsü ve hoş sunumlarıyla gelen misafirlerin damaklarında unutulmaz tatlar bırakmaktadır.

Sulu yemek ve ızgara türü yemekler için Küçükkuyu merkezde Konya Pide Salonu, Uysal Restaurant , Ege Lezzet Sofrası , Kaymak Tepesi Et Mangal & Kahvaltı ve Kekik Köfte‘yi değerlendirebilirsiniz. Küçükkuyu’daki restaurantlar oldukça lezzetli ve zengin menülü yemekler sunmaktadırlar.

Köy havası eşliğide yemek yemek isterseniz Küçükçetmi köyü yolu üzerindeki Serinyer‘i, Adatepe Köyü‘ndeki Adatepe Butik Otel & Restaurant‘ı Zeushan Motel‘i, Adatepe Sabun Kayfe‘yi veya Yeşilyurt Köyü‘ndeki Çınaraltı Şelale Restaurant‘ı tercih edebilirsiniz.  Çınaraltı Şelale Restaurant kuzu ve oğlak çevirmesi ile ünlüdür denemenizi tavsiye ederiz.

Balık ve meze türü için Küçükkuyu’da denize sıfır konumuyla Assos yolu üzerindeki Gulet Restaurant ,Assos Rüya Motel , O2 Hotel & Restaurant , Cihat Ustanın Yeri , Aydede Balık Evi ve Les Olives Garden veya Küçükkuyu Limanındaki Lokanta Lita , No11 Cafe & Bistro ve Yengeç Restaurant‘ı deneyebilirsiniz.

Küçükkuyu’da kahvaltı için Reyhan Kır Bahçesi, No11 Cafe & Bistro, Konya Pide Salonu , Kaymak Tepesi Et Mangal & Kahvaltı, Sabunhane Cafe Restaurant, Uysal Restaurant, Kekik Köfte, Ege Lezzet, Fesleğen Bungalow tercih edebilirsiniz.

Yeşilyurt Köyü‘ndeki Çakır Kahvaltı Evi , Ayten Ablanın Yeri , Çınaraltı Şelale Restaurant , Sardunya Butik Otel & KahvaltıYeşilyurt Köy Konağı , Radika Cafe & Kahvaltı ve Yeşilyurt Han Cafe köy kahvaltısı için başlıca kahvaltı mekanlarıdır.

Adatepe Köyü‘ndeki Zeushan Motel , Adatepe Butik Otel & Restaurant ve Adatepe Sabun Kayfe köy kahvaltısı için başlıca mekanlardır.

Küçükçetmi Köyü yolundaki Serinyer Restaurantda köy kahvaltısı için Küçükkuyu’ya yakın konumdaki mekanlardır.

Küçükkuyu’nun En İyi Restaurantları

Küçükkuyu restaurantları gelen müsafirleri için bu güzel alternatifleri sunmaktadır. Umarız güzel bir ziyafet çeker ve Küçükkuyu’dan mutlu ayrılırsınız. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir