Uysal Restaurant

1990'dan beri harika lezzetler...

Uysal Restarurant

Uysal Pide Kebap Salonunun 1990 yılında 5 masayla başlayan hikayesi, bugün 200 kişi kapasiteli bir damak tadına dönüşmüştür.

Bulunduğu bölgede sektöre öncülük eden işletmede, lezzete dair en güzel örnekleri sunan çorbalar, zeytinyağlı ev yemekleri, pide ve kebap çeşitleri; en iyi ham maddelerin özenle işlenmesi ile hazırlanmaktadır.

Otopark, çocuk parkı, 80 kişilik kapalı, 120 kişilik açık hava mekanda verilen hizmet 12 ay boyunca sürmektedir.

Uysal çalışanları, süregelen kalitesiyle misafirlerinin yüz akı olma başarısını korumakta kararlıdır.

Ürünlerimiz

 • Çorba Çeşitleri
 • Zeytinyağlı Ev Yemekleri
 • Pide ve Kebap Çeşitleri
 • Tatlı Çeşitleri
 • Alkolsüz İçecekler

10 reviews

 1. Çorbaları harika

  Çorbaları harika.. Ferah bir yer..

 2. Mükemmel

  Turla geldigimizde öğlen yemeği molasinda oradaydık mükemmel

 3. Yiyecekleri Harika

  Tüm yiyecekleri bir harika. Personel son derece kibar, isleticileri kutluyorum.

 4. Kebapları Harika

  Her sene eşimle Kücükkuyu’ya geldigimizde ilk yaptığımız iş Uysal restorana gelip nefis çorbalarından içip yorgunluğumuzu atmak gelenek haline getırdik. Bu arada kebapları da harika 🙂

 5. Harika

  Harika. Tazelik, temizlik, kaliteli malzeme laboratuar gibi tertemiz bir mutfak.

 6. Lezzetli

  Çok güzel yemekler! Lezzetli! Maşallah.

 7. 1 Numara

  1 numara. Bir büyük kentte olsa, önünde uzun kuyruklar oluşurdu.

 8. Tek Geçerim

  Küçükkuyu’da tek geçerim harika mekan hem yemekleri hem de güler yüzlü personeli ev ortamı gidin bana hak verirsiniz.

 9. Uygun hesaplı

  Uygun, güzel, hesaplı. Tavsiye ediyorum.

 10. Nezih

  Sürekli uğradığımız Nezih bir yer.

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ege’nin Başladığı Yer Küçükkuyu

Huzurun başkenti Küçükkuyu Ayvacık ilçesine bağlı Çanakkale'de şirin bir beldedir. Her yıl on binlerce insan bu şirin beldeye tatil yapmak ve stres atmak için gelmektedir. Kazdağlarının eteklerinde bu doğa harikası beldeye sırf dünyadaki en zengin ikinci oksijen kaynağı havası olması sebebiyle bile gelinmelidir. Tarihi dokusunu koruyan köyleri, Yunan döneminden kalma yapıları, mavi bayraklı denizi ile Küçükkuyu her geçen gün tatilciler tarafından daha fazla farkedilmekte ve tercih edilmektedir. Küçükkuyu, otelleri, apart daireleri, villaları, bungalow evleri ile ziyaretçilerine bir çok alternatif konaklama olanağı sunmaktadır. Küçükkuyu'da, Küçükkuyu otelleri doğa ile içiçe olabildiği gibi denize sıfır olarak da misafirlerine olanaklar sunmaktadır. Küçükkuyu'da otel fiyatları 100-150 TL bandından başlayıp 400-500 TL bandına kadar çıkabilmektedir. Bu bakımdan herkesin bütçesine göre Küçükkuyu'da otel bulabilmesi mümkündür. Küçükkuyu'ya kalabalık aile olarak gelmek isterseniz apart daireleri tercih edebilir ve konaklama maliyetinizi azaltabilirsiniz. Eğer bireysel ya da eşiniz ve çocuklarınızla gelirseniz Küçükkuyu otellerini tercih edebilirsiniz. Küçükkuyu otelleri yarım pansiyon, tam pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde seçenekler sunabilmektedir. Küçükkuyu Otellerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca Küçükkuyu'ya yakın konumdaki Yeşilyurt Otelleri ve Adatepe Otelleri'ni de inceleyebilir, dilerseniz köy havası eşliğide unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Küçükkuyu'da ayrıca güzel bir köy kahvaltısı yapmayı ve restaurantlarında lezzetli ege yemeklerini tatmayı unutmayın.