Serinyer Kahvaltı ve Izgara

Müthiş manzarayı yaşamaya davetlisiniz..

Serinyer Restaurant

Küçükkuyu ve Körfez manzaralı tesisimiz Küçükçetmi Köyü (Kaplıca) yolu (750m) üzerindedir. Kazdağı eteklerinde zeytinlik içinde eşsiz manzarasıyla sakin ve huzurlu ortamda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bütün ürünlerimiz şifa kaynağı zeytinyağlıdır. İşletmemiz alkolsüzdür.

Serpme kahvaltı kişi başı 40 TL’dir.

Serinyer Drone Çekimi

Hizmetlerimiz

 • Kahvaltı (Zengin Menü)
 • Gözleme
 • Mantı
 • Saç Kavurma
 • Et ve Balık Izgara
 • Meze ve Salata Çeşitleri

15 reviews

 1. Manzara Şahane

  Manzarası çok güzel.. Tavsiye ederim..

 2. Herşeyiyle Mükemmel

  Harika bir yer. Manzara da süper. Herkese tavsiye ederim. Herşeyiyle mükemmel.

 3. Herşey süper

  Süper Manzara- Süper kahvaltı

 4. Herşey süper

  Kahvaltı ve manzara süper

 5. manzara ve kahvaltı

  manzara-kahvaltı ve servis çok güzel

 6. Muhteşem

  Muhteşem görünüyor.

 7. Tavsiye ederim

  Tavsiye ederim memnun kaldım.

 8. Güzel

  Bölgede gördüğüm manzarası en güzel ve en temiz tesis

 9. Kahvaltı ve Manzara Güzel

  Kahvaltısı ve manzara şahaneydi. Kuş bakışı körfezi izleyerek kahvaltımızı yaptık. Garsonlar ilgiliydi. Bir de ilave reçele ekstra yazmasalar daha iyi olurdu. Serpme de yazılmaması lazım..

 10. Tavsiye ederim

  Tavsiye ederim biz çok memnun kaldık manzarası süper küçük cocuklarinizla rahat edeceğiniz bir yer.

 11. Güzel Ambiyans

  Manzarası ve ortamı gayet güzel. Çalışanlar ilgili. Tavsiye ederim.

 12. Harika

  Harika tavsiye ederim

 13. Muhteşem

  Muhteşem yer. Köfteleri harika.

 14. Harika Manzara

  Harika manzara mükemmel hizmet

 15. Sabahı ayrı manzara ve denizden esen yellere, akşamı ayrı manzara ve dağdan esen poyraza sahip, mutfağı da nefis Küçükkuyu içerisindeki en güzel mekan.

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ege’nin Başladığı Yer Küçükkuyu

Huzurun başkenti Küçükkuyu Ayvacık ilçesine bağlı Çanakkale'de şirin bir beldedir. Her yıl on binlerce insan bu şirin beldeye tatil yapmak ve stres atmak için gelmektedir. Kazdağlarının eteklerinde bu doğa harikası beldeye sırf dünyadaki en zengin ikinci oksijen kaynağı havası olması sebebiyle bile gelinmelidir. Tarihi dokusunu koruyan köyleri, Yunan döneminden kalma yapıları, mavi bayraklı denizi ile Küçükkuyu her geçen gün tatilciler tarafından daha fazla farkedilmekte ve tercih edilmektedir. Küçükkuyu, otelleri, apart daireleri, villaları, bungalow evleri ile ziyaretçilerine bir çok alternatif konaklama olanağı sunmaktadır. Küçükkuyu'da, Küçükkuyu otelleri doğa ile içiçe olabildiği gibi denize sıfır olarak da misafirlerine olanaklar sunmaktadır. Küçükkuyu'da otel fiyatları 100-150 TL bandından başlayıp 400-500 TL bandına kadar çıkabilmektedir. Bu bakımdan herkesin bütçesine göre Küçükkuyu'da otel bulabilmesi mümkündür. Küçükkuyu'ya kalabalık aile olarak gelmek isterseniz apart daireleri tercih edebilir ve konaklama maliyetinizi azaltabilirsiniz. Eğer bireysel ya da eşiniz ve çocuklarınızla gelirseniz Küçükkuyu otellerini tercih edebilirsiniz. Küçükkuyu otelleri yarım pansiyon, tam pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde seçenekler sunabilmektedir. Küçükkuyu Otellerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca Küçükkuyu'ya yakın konumdaki Yeşilyurt Otelleri ve Adatepe Otelleri'ni de inceleyebilir, dilerseniz köy havası eşliğide unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Küçükkuyu'da ayrıca güzel bir köy kahvaltısı yapmayı ve restaurantlarında lezzetli ege yemeklerini tatmayı unutmayın.