Küçükkuyu’da Romantik Akşam Yemeği İçin Öneriler

Küçükkuyu'da ve civarında birbirinden güzel, romantik ortam sunabilen restaurantlar bulunmaktadır. Tatilinizi bu mekanlarda yemek yiyerek zenginleştirebilirsiniz.

Küçükkuyu’da ve civarında birbirinden güzel, romantik ortam sunabilen restaurantlar bulunmaktadır. Tatilinizi bu mekanlarda yemek yiyerek zenginleştirebilirsiniz.

Küçükkuyu limanının batı kısmında halk plajı karşısında 2 güzel restaurant bulunmaktadır. Bunlardan birisi Lokanta Lita diğeri Yakamoz Restaurant ‘tır. Lokanta Lita şef Burak Aloğlu’nun eşsiz lezzetler sunduğu Küçükkuyu’nun nadide mekanlarından birisidir.

Lokanta Lita

Yine Küçükkuyu limanının batısında halk plajı karşısında restaurant bar olarak hizmet veren Yakamoz Restaurant keyifli bir akşam yemeği için idealdir.

Yakamoz Restaurant

Şehrin biraz dışında bulunan merkeze 3 km uzaklıktaki Gulet Restaurant‘ı sizlere önerebiliriz. Gulet Restaurant denize sıfır konumdadır ve sahile de masa koyabilmektedir. Dalga sesleri eşliğinde zengin menüsünden farklı lezzetler tadabilirsiniz. Menüde balık çeşitleri, mezeler ve kebap çeşitleri bulunmaktadır. Mekanda alkollü içki de bulunmaktadır.

Gulet Restaurant

Assos yolunda Küçükkuyu’ya 2 km mesafede bulunan O2 Hotel & Restaurant romantik ortamı ve sakinliği sevenler için idealdir. Teras üzerindeki masalarda güzel bir akşam yemeği yiyebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

O2 Hotel & Restaurant
O2 Hotel & Restaurant

Assos yolu üzerinde Küçükkuyu’ya 15 km uzaklıkta bulunan Cihat Ustanın Yeri yılların birikimini mutfağa yansıtan restaurantlardandır. İskeleye ve plaja da kurulan masalarda yenilen yemeklerin tadı bir başka olmaktadır.

Cihat Ustanın Yeri
Cihat Ustanın Yeri

Hem otel hem de restaurant olarak hizmet veren Assos Rüya Motel huzur dolu güzel ortamıyla akşam yemekleri için ideal mekanlardan biridir.

Assos Rüya Motel

Eğer daha sakin bir yer arıyorsanız Küçükkuyu’ya 20 km uzaklıktaki Assos yolu üzerinde denize sıfır konumdaki Aydede Balık Evi tam size göre ! Birbirinden lezzetli mezeleri ve balık çeşitleri ile nezih bir ortamda romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Aydede Balık Evi

Assos yolu üzerinde gün boyunca güneşin ısıttığı plaj kumlarının üzerinde dalga sesleri eşliğide akşam yemeği için Mavizeytin Beach Club‘ı tercih edebilirsiniz.

Mavizeytin Beach Club

Küçükkuyu limanından ayrılmadan da akşamları güzel bir yemek yemek mümkündür. Küçükkuyu limanında Yengeç Restaurant denize sıfır olarak konumlandırılan masalarıyla ve romantik ortamıyla tam aradığınız yer olabilir.

Yengeç Restaurant

Küçükkuyu’ya biraz yukarıdan bakmak isterseniz küçükkuyu’ya 2 km uzaklıkta köy yolu üzerinde bulunan Serinyer Restaurant tam size göre bir yer. Serinyer Restaurant gündüz kahvaltı akşamları ise yemek servisi yapmaktadır. Küçükkuyu ve körfeze hakim bir noktada bulunan restaurant misafirlerini mest etmektedir. Mekan alkolsüzdür.

Serinyer Restaurant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir