Küçükkuyu’da Romantik Akşam Yemeği İçin Öneriler

Küçükkuyu'da ve civarında birbirinden güzel, romantik ortam sunabilen restaurantlar bulunmaktadır. Tatilinizi bu mekanlarda yemek yiyerek zenginleştirebilirsiniz.

Küçükkuyu’da ve civarında birbirinden güzel, romantik ortam sunabilen restaurantlar bulunmaktadır. Tatilinizi bu mekanlarda yemek yiyerek zenginleştirebilirsiniz.

Öncelikle şehrin biraz dışında bulunan merkeze 3 km uzaklıktaki Gulet Restaurant‘ı sizlere önerebiliriz. Gulet Restaurant denize sıfır konumdadır ve sahile de masa koyabilmektedir. Dalga sesleri eşliğinde zengin menüsünden farklı lezzetler tadabilirsiniz. Menüde balık çeşitleri, mezeler ve kebap çeşitleri bulunmaktadır. Mekanda alkollü içki de bulunmaktadır.

Gulet Restaurant

Küçükkuyu’ya biraz yukarıdan bakmak isterseniz küçükkuyu’ya 2 km uzaklıkta köy yolu üzerinde bulunan Serinyer Restaurant tam size göre bir yer. Serinyer Restaurant gündüz kahvaltı akşamları ise yemek servisi yapmaktadır. Küçükkuyu ve körfeze hakim bir noktada bulunan restaurant misafirlerini mest etmektedir. Mekan alkolsüzdür.

Serinyer Restaurant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.