Küçükkuyu En İyi Restaurantlar

Küçükkuyu’da birçok alternatif yemek seçenekleri mevcuttur. Balık restaurantlarından et restaurantlarına, kahvaltı yerlerinden barlara kadar farklı alternatifler bulunmaktadır.

Küçükkuyu’da birçok alternatif yemek seçenekleri mevcuttur. Balık restaurantlarından et restaurantlarına, kahvaltı yerlerinden barlara kadar farklı alternatifler bulunmaktadır. Küçükkuyu’daki restaurantlar zengin menüsü ve hoş sunumlarıyla gelen misafirlerin damaklarında unutulmaz tatlar bırakmaktadır.

Sulu yemek ve ızgara türü yemekler için Küçükkuyu merkezde ve limanda Lokanta LitaUysal Restaurant , Ege Lezzet Sofrası ,No11 Cafe & Bistro , Kaymak Tepesi Et Mangal & Kahvaltı ve Kekik Köfte‘yi değerlendirebilirsiniz. Küçükkuyu’daki restaurantlar oldukça lezzetli ve zengin menülü yemekler sunmaktadırlar.

Köy havası eşliğide yemek yemek isterseniz Küçükçetmi köyü yolu üzerindeki Serinyer‘i, Adatepe Köyü‘ndeki Adatepe Butik Otel & Restaurant‘ı , Adatepe Sabun Kayfe‘yi veya Yeşilyurt Köyü‘ndeki Çınaraltı Şelale Restaurant‘ı tercih edebilirsiniz.  Çınaraltı Şelale Restaurant kuzu ve oğlak çevirmesi ile ünlüdür denemenizi tavsiye ederiz.

Balık ve meze türü için Küçükkuyu’da denize sıfır konumuyla Assos yolu üzerindeki Gulet Restaurant , O2 Hotel & Restaurant , Cihat Ustanın Yeri , Aydede Balık Evi ve Les Olives Garden veya Küçükkuyu Limanındaki Yengeç Restaurant‘ı deneyebilirsiniz.

Küçükkuyu’nun En İyi Restaurantları

Küçükkuyu restaurantları gelen müsafirleri için bu güzel alternatifleri sunmaktadır. Umarız güzel bir ziyafet çeker ve Küçükkuyu’dan mutlu ayrılırsınız. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir