Küçükkuyu Balık Restaurantları

Ege'de olup da balıktan yoksun restaurant kültürü olması beklenemez. Küçükkuyu balık restaurantları bakımından oldukça zengindir. Denize sıfır konumdaki bir çok restaurant Ege yöresi zeytinyağlı mezeleri ve birbirinden lezzetli taze balıkları ile güzel bir ziyafet sofrası sunmaktadır.

Ege’de olup da balıktan yoksun restaurant kültürü olması beklenemez. Küçükkuyu balık restaurantları bakımından oldukça zengindir. Denize sıfır konumdaki bir çok restaurant Ege yöresi zeytinyağlı mezeleri ve birbirinden lezzetli taze balıkları ile güzel bir ziyafet sofrası sunmaktadır.

Küçükkuyu balık restoranları Küçükkuyu limanında ve Assos yolu üzerinde yer almaktadır. Küçükkuyu limanında Yengeç Restaurant limanın nispeten sakin bölgesinde romantik bir akşam yemeği için ideal bir mekandır.

Yengeç Restaurant

Assos yolu üzerinde 1. kmde Gulet Restaurant Küçükkuyu’nun en ünlü restaurantlarından biridir. Biraz daha kalabalıktan uzak ama merkeze de yakın bir yer istiyorsanız Gulet Restaurant tam size göre ! Lezzetli mezeleri ve denize sıfır konumuyla dalga sesleri eşliğinde güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Gulet Restaurant
Gulet Restaurant

Küçükkuyu limanında halk plajı karşısındaki Yakamoz Resturant unutulmaz bir balık ziyafeti yaşayabileceğiniz restaurantlardandır.

Yakamoz Resturant Motel

 

Assos yolunda Küçükkuyu’ya 2 km mesafede bulunan O2 Hotel & Restaurant romantik ortamı ve sakinliği sevenler için idealdir. Teras üzerindeki masalarda güzel bir akşam yemeği yiyebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

O2 Hotel & Restaurant
O2 Hotel & Restaurant

Assos yolu üzerinde Küçükkuyu’ya 15 km uzaklıkta bulunan Cihat Ustanın Yeri yılların birikimini mutfağa yansıtan restaurantlardandır. İskeleye ve plaja da kurulan masalarda yenilen yemeklerin tadı bir başka olmaktadır.

Cihat Ustanın Yeri
Cihat Ustanın Yeri

Assos yolu üzerinde Küçükkuyu’ya 20 km uzaklıkta bulunan Aydede Balık Evi sakinliği sevip romantizmden vazgeçmeyenler için birebirdir. Mekan sahibi tarafından da dalgıçlık yaparak balık tutulan Aydede Balık Evi‘nde taze ve denizden yeni tutulmuş balıkları yeme şansına sahip olabilirsiniz.

Aydede Balık Evi

Assos yolu üzerinde Küçükkuyu’ya 20 km uzaklıkta bulunan Mavizeytin Beach Club da sahilde balık keyfi yaşamak isteyenlerin uğrak mekanlarından biridir.  Dalga seslerinin eşlik edeceği bir masa istiyorsanız Mavizeytin Beach Club tam aradığınız yer.

Mavizeytin Beach Club

Küçükkuyu Assos yolunda Küçükkuyu’ya 20 km uzaklıktaki Les Olives Garden nezih ortamı ve lezzetli mezeleriyle keyifli bir akşam geçirmeniz için güzel mekanlardan biridir.

Les Olives Garden
Les Olives Garden

Bu mekanlar aynı zamanda gün içinde beach – plaj olarak da hizmet vermektedir. Keyifli tatiller dileriz. 🙂

Küçükkuyu Balık Restoranları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir