Küçükkuyu Assos Yolundaki Plajlar

Küçükkuyu'dan Assos'a giderken yol kenarında bir çok plaj bulunmaktadır. Assos yolu üzerindeki plajlar denizi temiz olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Küçükkuyu’dan Assos’a giderken yol kenarında bir çok plaj bulunmaktadır. Assos yolu üzerindeki plajlar denizi temiz olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Assos Rüya Motel

Yerleşim yeri çok olmaması ve doğa ile içiçe sakin bir plaj ortamı sunmasından dolayı tatile gelenler tarafından tercih edilmektedir.

Gulet Restaurant & Garden Beach

Küçükkuyu Assos yolundaki plajların denizi önce taşlık sonrasında kum olarak devam eder. Sahilden 15 20 metre kadar mesafe taşlıktır. Taşlığın bitiminde bazen 2-3 metre genişlikte yosun dizisi olabilir ama sonrası genelde kumdur.

Güneş Beach & Restaurant
Güneş Beach & Restaurant

İskeleler sayesinde bu taşlık ve yosunlu kısım geçilebilir. Kum olan kısmın keyfi çıkartılabilir.

Çakır Beach
Çakır Beach

Küçükkuyu plajlarına Küçükkuyu merkezinden arabanız ile 5 – 10 dk içerisinde ulaşabilirsiniz.

Mavizeytin Beach Club

Küçükkuyu Assos yolu üzerinde bir çok kamp alanı ve restaurant da bulunmaktadır. Restaurantlar genellikle balık restaurantlarıdır. Ayrıca Küçükkuyu Assos yolu üzerindeki restaurantlarda dalga sesleri eşliğide kahvaltı yapabilirsiniz. Güne başlamak için güzel bir yer olacaktır 🙂

Les Olives Garden

Küçükkuyu Assos yolundaki plajlar yerleşim yeri çok olmamasından dolayı oldukça temizdir, gönül rahatlığı ile denize girebilirsiniz.

Memo's Garden Butik Otel
Memo’s Garden Butik Otel
Cihat Ustanın Yeri
Cihat Ustanın Yeri

Assos plajlarında günbatımı da çok keyiflidir.

Aydede Balık Evi

Küçükkuyu’dan Assos’a giderken sırasıyla Gulet Restaurant & Garden Beach , Çakır Beach , Güneş Beach Restaurant , Mavizeytin Beach Club, Memo’s Garden Butik Otel, Les Olives Garden , Cihat Ustanın Yeri ve Aydede Balık Evi keyifli bir gün geçirmek ve plaj keyfini doyasıya yaşayabilmek için uğranabilecek en iyi mekanlardandır.

Küçükkuyu’nun En İyi Plajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir