Küçükkuyu Assos Yolundaki Plajlar

Küçükkuyu'dan Assos'a giderken yol kenarında bir çok plaj bulunmaktadır. Assos yolu üzerindeki plajlar denizi temiz olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Küçükkuyu’dan Assos’a giderken yol kenarında bir çok plaj bulunmaktadır. Assos yolu üzerindeki plajlar denizi temiz olması sebebiyle tercih edilmektedir. Yerleşim yeri çok olmaması ve doğa ile içiçe sakin bir plaj ortamı sunmasından dolayı tatile gelenler tarafından tercih edilmektedir.

Gulet Restaurant & Garden Beach

Küçükkuyu Assos yolundaki plajların denizi önce taşlık sonrasında kum olarak devam eder. Sahilden 15 20 metre kadar mesafe taşlıktır. Taşlığın bitiminde bazen 2-3 metre genişlikte yosun dizisi olabilir ama sonrası genelde kumdur. İskeleler sayesinde bu taşlık ve yosunlu kısım geçilebilir.

Mavizeytin Beach Club

Küçükkuyu Assos yolu üzerinde bir çok kamp alanı ve restaurant da bulunmaktadır. Restaurantlar genellikle balık restaurantlarıdır. Ayrıca Küçükkuyu Assos yolu üzerindeki restaurantlarda dalga sesleri eşliğide kahvaltı yapabilirsiniz. Güne başlamak için güzel bir yer olacaktır 🙂

Aydede Balık Evi

Küçükkuyu’dan Assos’a giderken sırasıyla Gulet Restaurant & Garden Beach , Mavizeytin Beach Club ve Aydede Balık Evi keyifli bir gün geçirmek ve plaj keyfini doyasıya yaşayabilmek için uğranabilecek en iyi mekanlardandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir