Zeytinhan Emlak

Doğaya saygı temel prensibimizdir..

Zeytinhan Emlak

Zeytinhan Emlak olarak Çanakkale ili ve Edremit Körfezi başta olmak üzere Ege ve Marmara bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli bir yaşam için hem ruh hem de beden açısından sağlıklı bir coğrafyanın gerekli olduğuna inanıyoruz. Bununla ilgili misyonumuz; Türkiye’nin en sağlıklı coğrafyasında sizleri en kârlı şekilde ev ve toprak sahibi yapmaktır. Dostlarımıza kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayarak yaptığımız işi sadece “emlakçılık” olarak değil aynı zamanda “yaşam mimarlığı” olarak tanımlıyoruz. Bölgedeki en geniş ve çeşitli emlak portföyüyle; sizleri hem online mağazalarımıza hem de Küçükkuyu’daki mağazamıza bekliyoruz.

Ayrıca her konut yer yüzünde yeşil alan oranını azalttığı malumdur. Zeytinhan Emlak olarak bu durumu etki ettiğimiz oranda telafi edebilmeyi amaçlıyoruz. Bunun için her satış sonrası TEMA Vakfı’na hem alıcı hem satıcı hem de kendi adımıza üçer fidan bağışı yapıyoruz. Senelik ciromuzdan da TEMA’ya yıllık bağış için pay ayırıyoruz. Kendi yaşam alanımızı oluştururken diğer canlılara da yaşam alanı oluşturabilmek gerekir. Bu kampanyayı diğer meslektaşlarımıza da öneriyoruz. Doğadan aldığımızı doğaya geri verdiğimiz takdirde dünyamız daha yaşanılabilir bir yer olacaktır.

Hizmetlerimiz

  • Arsa Alım Satımı
  • Daire Kiralama ve Alım Satım
  • Ofis Kiralama ve Alım Satım
  • Gayrimenkul Danışmanlığı

İlan Sayfaları: Emlakjet | Zingat | Sahibinden | Hürriyet Emlak

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ege’nin Başladığı Yer Küçükkuyu

Huzurun başkenti Küçükkuyu Ayvacık ilçesine bağlı Çanakkale'de şirin bir beldedir. Her yıl on binlerce insan bu şirin beldeye tatil yapmak ve stres atmak için gelmektedir. Kazdağlarının eteklerinde bu doğa harikası beldeye sırf dünyadaki en zengin ikinci oksijen kaynağı havası olması sebebiyle bile gelinmelidir. Tarihi dokusunu koruyan köyleri, Yunan döneminden kalma yapıları, mavi bayraklı denizi ile Küçükkuyu her geçen gün tatilciler tarafından daha fazla farkedilmekte ve tercih edilmektedir. Küçükkuyu, otelleri, apart daireleri, villaları, bungalow evleri ile ziyaretçilerine bir çok alternatif konaklama olanağı sunmaktadır. Küçükkuyu'da, Küçükkuyu otelleri doğa ile içiçe olabildiği gibi denize sıfır olarak da misafirlerine olanaklar sunmaktadır. Küçükkuyu'da otel fiyatları 100-150 TL bandından başlayıp 400-500 TL bandına kadar çıkabilmektedir. Bu bakımdan herkesin bütçesine göre Küçükkuyu'da otel bulabilmesi mümkündür. Küçükkuyu'ya kalabalık aile olarak gelmek isterseniz apart daireleri tercih edebilir ve konaklama maliyetinizi azaltabilirsiniz. Eğer bireysel ya da eşiniz ve çocuklarınızla gelirseniz Küçükkuyu otellerini tercih edebilirsiniz. Küçükkuyu otelleri yarım pansiyon, tam pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde seçenekler sunabilmektedir. Küçükkuyu Otellerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca Küçükkuyu'ya yakın konumdaki Yeşilyurt Otelleri ve Adatepe Otelleri'ni de inceleyebilir, dilerseniz köy havası eşliğide unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Küçükkuyu'da ayrıca güzel bir köy kahvaltısı yapmayı ve restaurantlarında lezzetli ege yemeklerini tatmayı unutmayın.
Küçukkuyu 17980 Küçükkuyu
Get directions