Küptepe Restaurant & Kahvaltı

Küçükkuyu'da kalite ve lezzetin adresi..

Küptepe Restaurant & Kahvaltı

Ege’nin başladığı yer olan Küçükkuyu’da yeşilin maviyle buluşmasının en değerli meyvesi zeytindir. Biz de öykümüz 1986 yılında zeytincilik ile başladı. En güzel en doğal zeytinleri hem yetiştirdik hem sizlerle buluşturduk. Ardından tezgahlarımıza Ezine’nin en seçme peynirleri de girdi. Her şeyin en güzelini en iyisini temin etme düşüncesiyle yıllarca hep en kaliteli ürünlerimizle marka olmayı  başardık. Şimdi de Kaz dağlarının bütün nimetlerini içinde barındıran yemeklerimizle hizmetinizdeyiz.

Ürünlerimiz

 • Çorba Çeşitleri
 • Kırmızı Et Çeşitleri
 • Beyaz Et Çeşitleri
 • Salatalar
 • Tatlılar
 • Alkolsüz İçecekler
 • Kahvaltı
 • Zeytinyağı
 • Zeytin Çeşitleri
 • Yöresel Ürünler

Tesisimizde çocuk oyun alanı ve otopark bulunmaktadır.

4 yorum

 1. Çok Kaliteli ve Lezzetli

  Ortam ferah ve geniş, garsonlar gayet iyilerdi. Çoban kavurma denedim gayet lezzetliydi. Kabak tatlısını da beğendim. Tavsiye edebileceğim bir restaurant.

 2. Ferah ve Temiz

  Ferah ve temiz bir ortamı var. Açık mutfak olması da bir artı. Yemekleri lezzetli. Tavsiye ederim.

 3. Süper Bir Mekan

  Tavsiye ederim süper bir mekan nezih bir işletme

 4. Kaliteli

  21 senelik Küçükkuyu sakiniyim.
  Temizlik, fiyat, iletişim, çeşitlilik ve ustalığın sunduğu lezzet ve nefaset…
  Hiç bir ürünü merdiven altı değil…
  Kalite, dürüstlük, sakinlik ve kendini güvenilir ve iyi insanlarla ve evinde hissetmek isteyenlere…

Yorum bırakabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ege’nin Başladığı Yer Küçükkuyu

Huzurun başkenti Küçükkuyu Ayvacık ilçesine bağlı Çanakkale'de şirin bir beldedir. Her yıl on binlerce insan bu şirin beldeye tatil yapmak ve stres atmak için gelmektedir. Kazdağlarının eteklerinde bu doğa harikası beldeye sırf dünyadaki en zengin ikinci oksijen kaynağı havası olması sebebiyle bile gelinmelidir. Tarihi dokusunu koruyan köyleri, Yunan döneminden kalma yapıları, mavi bayraklı denizi ile Küçükkuyu her geçen gün tatilciler tarafından daha fazla farkedilmekte ve tercih edilmektedir. Küçükkuyu, otelleri, apart daireleri, villaları, bungalow evleri ile ziyaretçilerine bir çok alternatif konaklama olanağı sunmaktadır. Küçükkuyu'da, Küçükkuyu otelleri doğa ile içiçe olabildiği gibi denize sıfır olarak da misafirlerine olanaklar sunmaktadır. Küçükkuyu'da otel fiyatları 100-150 TL bandından başlayıp 400-500 TL bandına kadar çıkabilmektedir. Bu bakımdan herkesin bütçesine göre Küçükkuyu'da otel bulabilmesi mümkündür. Küçükkuyu'ya kalabalık aile olarak gelmek isterseniz apart daireleri tercih edebilir ve konaklama maliyetinizi azaltabilirsiniz. Eğer bireysel ya da eşiniz ve çocuklarınızla gelirseniz Küçükkuyu otellerini tercih edebilirsiniz. Küçükkuyu otelleri yarım pansiyon, tam pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde seçenekler sunabilmektedir. Küçükkuyu Otellerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca Küçükkuyu'ya yakın konumdaki Yeşilyurt Otelleri ve Adatepe Otelleri'ni de inceleyebilir, dilerseniz köy havası eşliğide unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Küçükkuyu'da ayrıca güzel bir köy kahvaltısı yapmayı ve restaurantlarında lezzetli ege yemeklerini tatmayı unutmayın.